O systemie

Co to takiego?

Jest to system przeznaczony do zarządzania stroną internetową z poziomu przeglądarki internetowej.

Skąd nazwa FineCMS?

Ponieważ jest to prosty, szybki, przyjazny dla użytkownika, a więc "fajny" CMS, oparty na autorskim frameworku w architekturze MVC (Model - View - Controller), w której zadania operacji na danych (model), przygotowania i prezentacji stron (widok) oraz sterowanie przepływem i logika aplikacji (kontroler) są od siebie odseparowane. Dzięki takiej budowie ułatwione jest utrzymanie i rozwój aplikacji. Dołączanie kolejnych funkcjonalności jest dziecinnie proste i polega na dodaniu trzech klas - po jednej na każdą warstwę - oraz oczywiście wypełnieniu ich właściwym do zaplanowanych zadań kodem.

Czym się wyróżnia?

System, który Państwo oglądają, służy do szybkiego stawiania stron www, ich łatwej rozbudowy i aktualizacji. Nasz CMS wyróżnia się wyjątkową prostotą i szybkością działania. Obsługa jest łatwa, intuicyjna i przyjemna. Podobnie jak w przypadku innych produktów tej klasy, możliwości naszego systemu obejmują takie funkcje, jak tworzenie dowolnej ilości podstron, dynamiczne zarządzanie nawigacją strony (główne linki strony), budowanie własnej galerii zdjęć, system zarządzania kontami użytkowników oraz ich prawami dostępu do zasobów serwisu, czy wreszcie formularz kontaktowy wraz z systemem zarządzania nadesłanymi wiadomościami, wyszukiwarka artykułów, a nawet system raportowania różnych aspektów działania strony, np. śledzenie odwiedzin.

Dlaczego warto zdecydować się na FineCMS?

Wybór systemu FineCMS jako platformy dla swojej strony internetowej jest doskonałym posunięciem. Użytkownicy, którzy stale rozbudowują lub aktualizują własne strony, z pewnością już od pierwszego momentu odczują satysfakcję i komfort pracy z systemem. Jego prostota i minimalizm interfejsu stanowią ogromną zaletę, ponieważ nie ma tu niepotrzebnych, nigdy nie używanych funkcji, zaś nauka obsługi trwa praktycznie parę minut.